Bonneville School
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kool, kus käivad inimesed, libahundid, vampiirid, deemonid ja nõiad.
 
PealehtLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(13) oli siin foorumil Nelj Juun 23, 2022 6:34 pm
Latest topics
» Niisama siin igavust peletamas
PALUN KÕIKIDEL VASTATA MIDA TA SELLEST ARVAB!!! Icon_minitimeby Catherine Clark Kolm Okt 30, 2013 5:50 pm

» Rassid
PALUN KÕIKIDEL VASTATA MIDA TA SELLEST ARVAB!!! Icon_minitimeby Rosalyn Santiago Esm Okt 28, 2013 9:34 pm

» Otsime need kummitused siis ülesse
PALUN KÕIKIDEL VASTATA MIDA TA SELLEST ARVAB!!! Icon_minitimeby Rosalyn Santiago Püh Okt 27, 2013 11:26 pm

» Pohmakas ei ole tore asi..
PALUN KÕIKIDEL VASTATA MIDA TA SELLEST ARVAB!!! Icon_minitimeby Catherine Clark Püh Okt 27, 2013 10:17 am

» Soovid teemat?
PALUN KÕIKIDEL VASTATA MIDA TA SELLEST ARVAB!!! Icon_minitimeby Victoria Price Püh Okt 27, 2013 10:02 am

» Pärast võitlust..
PALUN KÕIKIDEL VASTATA MIDA TA SELLEST ARVAB!!! Icon_minitimeby Catherine Clark Laup Okt 26, 2013 9:52 pm

» Jake Smith
PALUN KÕIKIDEL VASTATA MIDA TA SELLEST ARVAB!!! Icon_minitimeby Jake Smith Laup Okt 26, 2013 7:40 pm

» Jake'i suhted
PALUN KÕIKIDEL VASTATA MIDA TA SELLEST ARVAB!!! Icon_minitimeby Jake Smith Laup Okt 26, 2013 7:27 pm

» Pildiohvrid
PALUN KÕIKIDEL VASTATA MIDA TA SELLEST ARVAB!!! Icon_minitimeby Jake Smith Laup Okt 26, 2013 7:25 pm

» Victoria suhted
PALUN KÕIKIDEL VASTATA MIDA TA SELLEST ARVAB!!! Icon_minitimeby Victoria Price Reede Okt 25, 2013 2:25 pm

Top posters
Catherine Clark
PALUN KÕIKIDEL VASTATA MIDA TA SELLEST ARVAB!!! I_vote_lcapPALUN KÕIKIDEL VASTATA MIDA TA SELLEST ARVAB!!! I_voting_barPALUN KÕIKIDEL VASTATA MIDA TA SELLEST ARVAB!!! I_vote_rcap 
Rosalyn Santiago
PALUN KÕIKIDEL VASTATA MIDA TA SELLEST ARVAB!!! I_vote_lcapPALUN KÕIKIDEL VASTATA MIDA TA SELLEST ARVAB!!! I_voting_barPALUN KÕIKIDEL VASTATA MIDA TA SELLEST ARVAB!!! I_vote_rcap 
Camilla White
PALUN KÕIKIDEL VASTATA MIDA TA SELLEST ARVAB!!! I_vote_lcapPALUN KÕIKIDEL VASTATA MIDA TA SELLEST ARVAB!!! I_voting_barPALUN KÕIKIDEL VASTATA MIDA TA SELLEST ARVAB!!! I_vote_rcap 
Alex Mitchell
PALUN KÕIKIDEL VASTATA MIDA TA SELLEST ARVAB!!! I_vote_lcapPALUN KÕIKIDEL VASTATA MIDA TA SELLEST ARVAB!!! I_voting_barPALUN KÕIKIDEL VASTATA MIDA TA SELLEST ARVAB!!! I_vote_rcap 
Annabel Brooks
PALUN KÕIKIDEL VASTATA MIDA TA SELLEST ARVAB!!! I_vote_lcapPALUN KÕIKIDEL VASTATA MIDA TA SELLEST ARVAB!!! I_voting_barPALUN KÕIKIDEL VASTATA MIDA TA SELLEST ARVAB!!! I_vote_rcap 
Lillith Collins
PALUN KÕIKIDEL VASTATA MIDA TA SELLEST ARVAB!!! I_vote_lcapPALUN KÕIKIDEL VASTATA MIDA TA SELLEST ARVAB!!! I_voting_barPALUN KÕIKIDEL VASTATA MIDA TA SELLEST ARVAB!!! I_vote_rcap 
Eleanora Rose Faye
PALUN KÕIKIDEL VASTATA MIDA TA SELLEST ARVAB!!! I_vote_lcapPALUN KÕIKIDEL VASTATA MIDA TA SELLEST ARVAB!!! I_voting_barPALUN KÕIKIDEL VASTATA MIDA TA SELLEST ARVAB!!! I_vote_rcap 
Isabel Brooks
PALUN KÕIKIDEL VASTATA MIDA TA SELLEST ARVAB!!! I_vote_lcapPALUN KÕIKIDEL VASTATA MIDA TA SELLEST ARVAB!!! I_voting_barPALUN KÕIKIDEL VASTATA MIDA TA SELLEST ARVAB!!! I_vote_rcap 
Nick Parker
PALUN KÕIKIDEL VASTATA MIDA TA SELLEST ARVAB!!! I_vote_lcapPALUN KÕIKIDEL VASTATA MIDA TA SELLEST ARVAB!!! I_voting_barPALUN KÕIKIDEL VASTATA MIDA TA SELLEST ARVAB!!! I_vote_rcap 
Melody Claire Deffit
PALUN KÕIKIDEL VASTATA MIDA TA SELLEST ARVAB!!! I_vote_lcapPALUN KÕIKIDEL VASTATA MIDA TA SELLEST ARVAB!!! I_voting_barPALUN KÕIKIDEL VASTATA MIDA TA SELLEST ARVAB!!! I_vote_rcap 

 

 PALUN KÕIKIDEL VASTATA MIDA TA SELLEST ARVAB!!!

Go down 
+2
Yasmin Marie Caylen
Lillith Collins
6 posters
AutorTeade
Lillith Collins
Admin
Lillith Collins


Postituste arv : 28
Join date : 20/10/2013

Kasutajate leht
Hüüdnimed: -
Vanus: 18
Rass: Libahunt

PALUN KÕIKIDEL VASTATA MIDA TA SELLEST ARVAB!!! Empty
PostitaminePealkiri: PALUN KÕIKIDEL VASTATA MIDA TA SELLEST ARVAB!!!   PALUN KÕIKIDEL VASTATA MIDA TA SELLEST ARVAB!!! Icon_minitimeKolm Okt 23, 2013 8:22 am

Heia! Smile
Ma mõtlesin siin üpris tükk aega, mida põnevat teha. Siis turgatas pähe mõte teha ühe paha vampiiri, kes tapab inimesi jne. Siis inimesed, libahundid jne teevad grupid, et teda tabada, aga ta on väle ja nutikas.
Kui keegi soovib, siis see paha võib teda hammustada ja siis vampiiriks moonduda, see on teie ise teha. Lihtsalt saatke mul sinna kasutajasse PM.
Ja kui keegi tahab, võib teha talle kaaslase. Poisi võiks ja siis neil võiks mingi suhe olla või midagi.. Smile

Mida te arvate?
Kui enamustele see idee meeldib, siis ma võin hakata juba täna päeval teda tegema. Wink


Viimati muutis seda Lillith Collins (Kolm Okt 23, 2013 12:22 pm). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles Go down
Yasmin Marie Caylen

Yasmin Marie Caylen


Postituste arv : 11
Join date : 20/10/2013

Kasutajate leht
Hüüdnimed: Minma
Vanus: 17
Rass: Libahunt

PALUN KÕIKIDEL VASTATA MIDA TA SELLEST ARVAB!!! Empty
PostitaminePealkiri: Re: PALUN KÕIKIDEL VASTATA MIDA TA SELLEST ARVAB!!!   PALUN KÕIKIDEL VASTATA MIDA TA SELLEST ARVAB!!! Icon_minitimeKolm Okt 23, 2013 10:32 am

Nojah, veidi kulunud idee, võiks midagi uuemat ja põnevamat olla, aga minugipoolest.
Tagasi üles Go down
Camilla White

Camilla White


Postituste arv : 54
Join date : 21/10/2013

Kasutajate leht
Hüüdnimed: Cam
Vanus: 16
Rass: Inimene

PALUN KÕIKIDEL VASTATA MIDA TA SELLEST ARVAB!!! Empty
PostitaminePealkiri: Re: PALUN KÕIKIDEL VASTATA MIDA TA SELLEST ARVAB!!!   PALUN KÕIKIDEL VASTATA MIDA TA SELLEST ARVAB!!! Icon_minitimeKolm Okt 23, 2013 12:48 pm

Yasminiga nõus Smile
Tagasi üles Go down
Catherine Clark
Admin
Catherine Clark


Postituste arv : 68
Join date : 23/10/2013

Kasutajate leht
Hüüdnimed: Cat, Cathy
Vanus: 17/200
Rass: Vampiir

PALUN KÕIKIDEL VASTATA MIDA TA SELLEST ARVAB!!! Empty
PostitaminePealkiri: Re: PALUN KÕIKIDEL VASTATA MIDA TA SELLEST ARVAB!!!   PALUN KÕIKIDEL VASTATA MIDA TA SELLEST ARVAB!!! Icon_minitimeKolm Okt 23, 2013 1:13 pm

Ma tegin igavusest juba selle paha vampiiri ära. Very Happy

Edit: Ja kuna ma otsustasin, et täna/homme on tal "juubel" siis täna/homme tuleb ta sünnipäeva teema, kus see kõik alguse saab. Ma mõtlen veel kuidas ja millal jne. Teistele ütleb, et saab 17, tegelt 200. Wink
Tagasi üles Go down
Melody Claire Deffit

Melody Claire Deffit


Postituste arv : 15
Join date : 20/10/2013

PALUN KÕIKIDEL VASTATA MIDA TA SELLEST ARVAB!!! Empty
PostitaminePealkiri: Re: PALUN KÕIKIDEL VASTATA MIDA TA SELLEST ARVAB!!!   PALUN KÕIKIDEL VASTATA MIDA TA SELLEST ARVAB!!! Icon_minitimeKolm Okt 23, 2013 1:28 pm

wae? ma teeksin ise paha vampiiri... võib?
Tagasi üles Go down
Catherine Clark
Admin
Catherine Clark


Postituste arv : 68
Join date : 23/10/2013

Kasutajate leht
Hüüdnimed: Cat, Cathy
Vanus: 17/200
Rass: Vampiir

PALUN KÕIKIDEL VASTATA MIDA TA SELLEST ARVAB!!! Empty
PostitaminePealkiri: Re: PALUN KÕIKIDEL VASTATA MIDA TA SELLEST ARVAB!!!   PALUN KÕIKIDEL VASTATA MIDA TA SELLEST ARVAB!!! Icon_minitimeKolm Okt 23, 2013 1:29 pm

Tehtud juba! Very Happy
Ja ma pole vist kunagi olnud paha, seega ma tahaks seekord ka olla ikkagi.
Tagasi üles Go down
Melody Claire Deffit

Melody Claire Deffit


Postituste arv : 15
Join date : 20/10/2013

PALUN KÕIKIDEL VASTATA MIDA TA SELLEST ARVAB!!! Empty
PostitaminePealkiri: Re: PALUN KÕIKIDEL VASTATA MIDA TA SELLEST ARVAB!!!   PALUN KÕIKIDEL VASTATA MIDA TA SELLEST ARVAB!!! Icon_minitimeKolm Okt 23, 2013 1:34 pm

kas sa siis pahat sõbrannat ei vaja nt? ma ka väga tahaks kuri olla janii... No teete koos tööd.
Tagasi üles Go down
Rosalyn Santiago

Rosalyn Santiago


Postituste arv : 59
Join date : 20/10/2013

PALUN KÕIKIDEL VASTATA MIDA TA SELLEST ARVAB!!! Empty
PostitaminePealkiri: Re: PALUN KÕIKIDEL VASTATA MIDA TA SELLEST ARVAB!!!   PALUN KÕIKIDEL VASTATA MIDA TA SELLEST ARVAB!!! Icon_minitimeKolm Okt 23, 2013 1:38 pm

Iseenesest idee on hea aga siiski peaks Yasmin'iga nõustuma. Sellist ideed on suht paljudes olnud aga kuna kellegil tundub, et ei ole paremat ideed . Siis võib ka seda arendada edasi sealt sünnalt. Tegelt teised vampiirid ja libahundid peaksid arusaama, et ta ei pruugi tegelt nii väga 17 saadagi kuna nad saavad aru, et on vampiir juu. Inimesed on ainult, need kes seda ei tea.

Edit: Samas ka nõid saab tegelt aru, kui ta puudutab teda. Ta tajub selliseid asju.
Tagasi üles Go down
Catherine Clark
Admin
Catherine Clark


Postituste arv : 68
Join date : 23/10/2013

Kasutajate leht
Hüüdnimed: Cat, Cathy
Vanus: 17/200
Rass: Vampiir

PALUN KÕIKIDEL VASTATA MIDA TA SELLEST ARVAB!!! Empty
PostitaminePealkiri: Re: PALUN KÕIKIDEL VASTATA MIDA TA SELLEST ARVAB!!!   PALUN KÕIKIDEL VASTATA MIDA TA SELLEST ARVAB!!! Icon_minitimeKolm Okt 23, 2013 1:40 pm

Vaata ülesse. Ta sõbrannat ei vaja väga jah, aga poissi vajab küll. :DNiiet, kui keegi tahab teha poissi, kirjutagu siia! Wink

Ja Krissu. Ma tean ja mul tõesti ei ole paremat ideed. Seega jah. Ma arvan, et teen juba täna selle teema, kuna homme me empsiga linna jne.. Smile
Tagasi üles Go down
Rosalyn Santiago

Rosalyn Santiago


Postituste arv : 59
Join date : 20/10/2013

PALUN KÕIKIDEL VASTATA MIDA TA SELLEST ARVAB!!! Empty
PostitaminePealkiri: Re: PALUN KÕIKIDEL VASTATA MIDA TA SELLEST ARVAB!!!   PALUN KÕIKIDEL VASTATA MIDA TA SELLEST ARVAB!!! Icon_minitimeKolm Okt 23, 2013 1:42 pm

Oh okay. Very Happy
Eks sa siis tee see teema.
Tagasi üles Go down
Melody Claire Deffit

Melody Claire Deffit


Postituste arv : 15
Join date : 20/10/2013

PALUN KÕIKIDEL VASTATA MIDA TA SELLEST ARVAB!!! Empty
PostitaminePealkiri: Re: PALUN KÕIKIDEL VASTATA MIDA TA SELLEST ARVAB!!!   PALUN KÕIKIDEL VASTATA MIDA TA SELLEST ARVAB!!! Icon_minitimeKolm Okt 23, 2013 1:44 pm

Cat ma teen poisi siis Very Happy aga ta ka siis kurimuri? teete koostööd? abiks?
Tagasi üles Go down
Catherine Clark
Admin
Catherine Clark


Postituste arv : 68
Join date : 23/10/2013

Kasutajate leht
Hüüdnimed: Cat, Cathy
Vanus: 17/200
Rass: Vampiir

PALUN KÕIKIDEL VASTATA MIDA TA SELLEST ARVAB!!! Empty
PostitaminePealkiri: Re: PALUN KÕIKIDEL VASTATA MIDA TA SELLEST ARVAB!!!   PALUN KÕIKIDEL VASTATA MIDA TA SELLEST ARVAB!!! Icon_minitimeKolm Okt 23, 2013 1:48 pm

Jamh. Aga kutsuge äkki siis inimesi juurde, kui kedagi kutsuda on. Mida rohkem rahvast, seda parem. Wink
Kätu - Tee, aga siis pliis, kirjuta ilusti. Suured tähed ja siis võiks pikk ka olla tekst. Ma olen teistes rollikates näinud, et sa kirjutad vahepeal vaid paar sõna jne. Aga siis see poiss võiks olla nunnu (äkki saada mulle skype pildiohver ja ma vaatan, kas ta on nunnu jne.) ja romantiline, üle 200-aasta vana jne. Smile
Ma teen umbes pool kuus vist selle teema... Või viis. Seega olge kõik kohal!! Wink
Tagasi üles Go down
Sponsored content





PALUN KÕIKIDEL VASTATA MIDA TA SELLEST ARVAB!!! Empty
PostitaminePealkiri: Re: PALUN KÕIKIDEL VASTATA MIDA TA SELLEST ARVAB!!!   PALUN KÕIKIDEL VASTATA MIDA TA SELLEST ARVAB!!! Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
PALUN KÕIKIDEL VASTATA MIDA TA SELLEST ARVAB!!!
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Bonneville School :: Oluline :: Ideed & küsimused-
Hüppa: