Bonneville School
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kool, kus käivad inimesed, libahundid, vampiirid, deemonid ja nõiad.
 
PealehtLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(13) oli siin foorumil Nelj Juun 23, 2022 6:34 pm
Latest topics
» Niisama siin igavust peletamas
Niisama kaljul Icon_minitimeby Catherine Clark Kolm Okt 30, 2013 5:50 pm

» Rassid
Niisama kaljul Icon_minitimeby Rosalyn Santiago Esm Okt 28, 2013 9:34 pm

» Otsime need kummitused siis ülesse
Niisama kaljul Icon_minitimeby Rosalyn Santiago Püh Okt 27, 2013 11:26 pm

» Pohmakas ei ole tore asi..
Niisama kaljul Icon_minitimeby Catherine Clark Püh Okt 27, 2013 10:17 am

» Soovid teemat?
Niisama kaljul Icon_minitimeby Victoria Price Püh Okt 27, 2013 10:02 am

» Pärast võitlust..
Niisama kaljul Icon_minitimeby Catherine Clark Laup Okt 26, 2013 9:52 pm

» Jake Smith
Niisama kaljul Icon_minitimeby Jake Smith Laup Okt 26, 2013 7:40 pm

» Jake'i suhted
Niisama kaljul Icon_minitimeby Jake Smith Laup Okt 26, 2013 7:27 pm

» Pildiohvrid
Niisama kaljul Icon_minitimeby Jake Smith Laup Okt 26, 2013 7:25 pm

» Victoria suhted
Niisama kaljul Icon_minitimeby Victoria Price Reede Okt 25, 2013 2:25 pm

Top posters
Catherine Clark
Niisama kaljul I_vote_lcapNiisama kaljul I_voting_barNiisama kaljul I_vote_rcap 
Rosalyn Santiago
Niisama kaljul I_vote_lcapNiisama kaljul I_voting_barNiisama kaljul I_vote_rcap 
Camilla White
Niisama kaljul I_vote_lcapNiisama kaljul I_voting_barNiisama kaljul I_vote_rcap 
Alex Mitchell
Niisama kaljul I_vote_lcapNiisama kaljul I_voting_barNiisama kaljul I_vote_rcap 
Annabel Brooks
Niisama kaljul I_vote_lcapNiisama kaljul I_voting_barNiisama kaljul I_vote_rcap 
Lillith Collins
Niisama kaljul I_vote_lcapNiisama kaljul I_voting_barNiisama kaljul I_vote_rcap 
Eleanora Rose Faye
Niisama kaljul I_vote_lcapNiisama kaljul I_voting_barNiisama kaljul I_vote_rcap 
Isabel Brooks
Niisama kaljul I_vote_lcapNiisama kaljul I_voting_barNiisama kaljul I_vote_rcap 
Nick Parker
Niisama kaljul I_vote_lcapNiisama kaljul I_voting_barNiisama kaljul I_vote_rcap 
Melody Claire Deffit
Niisama kaljul I_vote_lcapNiisama kaljul I_voting_barNiisama kaljul I_vote_rcap 

 

 Niisama kaljul

Go down 
4 posters
AutorTeade
Lillith Collins
Admin
Lillith Collins


Postituste arv : 28
Join date : 20/10/2013

Kasutajate leht
Hüüdnimed: -
Vanus: 18
Rass: Libahunt

Niisama kaljul Empty
PostitaminePealkiri: Niisama kaljul   Niisama kaljul Icon_minitimeKolm Okt 23, 2013 10:24 am

Lillithil oli kodus igav ja oli otsustanud jooksma minna, et värsket õhku hingata ja võibolla isegi kellegiga tuttavaks saada. Ta jooksis niisama suvalisse kohta, seega ta leidis end varsti kaljult. Neiu jalutas vaikselt kalju ääreni ja vaatas alla. Tüdrukule meenus, kui ta oli siit kunagi vettehüppeid teinud. Lillith istus kalju äärele maha ja viis pilgu kaugusesse.

OT: Camilla!
Tagasi üles Go down
Camilla White

Camilla White


Postituste arv : 54
Join date : 21/10/2013

Kasutajate leht
Hüüdnimed: Cam
Vanus: 16
Rass: Inimene

Niisama kaljul Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niisama kaljul   Niisama kaljul Icon_minitimeKolm Okt 23, 2013 10:37 am

Camilla tutvus alles uue kooliga ning oli otsustanud koolist välja jalutada. Ning valis suvalise suuna, peagi avastas ta ennast kalju juurest. Ta kõndis lähedamale kalju servale ning nägi peagi tüdruku kujutist. "Ega sa alla ei kavatse hüptata?" küsis Camilla tüdrukule vaiksete sammudega lähemale astudes.
Tagasi üles Go down
Lillith Collins
Admin
Lillith Collins


Postituste arv : 28
Join date : 20/10/2013

Kasutajate leht
Hüüdnimed: -
Vanus: 18
Rass: Libahunt

Niisama kaljul Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niisama kaljul   Niisama kaljul Icon_minitimeKolm Okt 23, 2013 10:41 am

Lillith võpatas ja keeras end ringi. "Ei," vastas ta ja lisas siis peagi: "Ma pole nii rumal." Neiu muigas, keeras end tagasi ja vaatas alla. "Aga ma olen küll siit alla hüpanud," mõtles Lillith aga ei hakanud seda pigem öelda ja vaikis.
Tagasi üles Go down
Camilla White

Camilla White


Postituste arv : 54
Join date : 21/10/2013

Kasutajate leht
Hüüdnimed: Cam
Vanus: 16
Rass: Inimene

Niisama kaljul Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niisama kaljul   Niisama kaljul Icon_minitimeKolm Okt 23, 2013 10:45 am

"See on hea." ütles Camilla sõbralikult ning jalutas äärele veidi lähedamale, kuid jäi siiski mõistlikusse kaugusesse. Esiteks tüdruk kartis veidi kõrgust ning teiseks ei tundunud kalju serv just kõige tugevam.
Tagasi üles Go down
Lillith Collins
Admin
Lillith Collins


Postituste arv : 28
Join date : 20/10/2013

Kasutajate leht
Hüüdnimed: -
Vanus: 18
Rass: Libahunt

Niisama kaljul Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niisama kaljul   Niisama kaljul Icon_minitimeKolm Okt 23, 2013 11:11 am

Lillith naeratas ja vaatas ikka kaugusesse. Siis meenus talle, et tal on ju ujukad all. Neiule tuli vajadus lihtsalt sealt alla hüpata. Ta tõusis püsti, liikus kivi juurde, tõmbas lillelise kleidi seljast ja pani selle kivile. Nüüd liikus Lillith oma neoonroosade bikiinidega kalju äärele. "Ahjaa, ma olen muidu Lillith," ütles ta, vaatas tüdrukule otsa ja siis kaljust alla. Neiu läks veidike kaugemale, et hoogu võtta ja siis hüpata. Seda ta tegigi. Alla lennates ta sulges silmad ja naeris kuni lõpuks tundis, et on vee all. "Näh, nii ruttu lendasin," muigas Lillith ja tuli vee peale.
Tagasi üles Go down
Camilla White

Camilla White


Postituste arv : 54
Join date : 21/10/2013

Kasutajate leht
Hüüdnimed: Cam
Vanus: 16
Rass: Inimene

Niisama kaljul Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niisama kaljul   Niisama kaljul Icon_minitimeKolm Okt 23, 2013 11:17 am

Camilla ei jõudnud reageeridagi kuni ta nägi tüdrukut kaljult alla hüppamas. Camilla suust kostus vali kiljatus ning tüdruk tormas kalju äärele. "Appi mis ta tegi? Mis ma teen?" need küsimused olid tüdtuku peas. Camilla langes käpuli kalju äärele ning vaatas vette, kus tuli vaid hulganisti mulle pinnale.
Tagasi üles Go down
Lillith Collins
Admin
Lillith Collins


Postituste arv : 28
Join date : 20/10/2013

Kasutajate leht
Hüüdnimed: -
Vanus: 18
Rass: Libahunt

Niisama kaljul Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niisama kaljul   Niisama kaljul Icon_minitimeKolm Okt 23, 2013 11:26 am

Lillith vaatas üles ja märkas seal seda tüdrukut kes alla vaatas. "Minuga on kõik korras!" hüüdis ta ja naeris. Ta ujus pinnale ja jooksis nii kiiresti kui suutis taas kaljule, tüdruku kõrvale ja hakkas naerma. "Sa peaksid oma nägu nägema," naeris Lillith ja vaatas kaljult alla uuesti. "Ma teen vist ühe korra veel," ütles ta ja vaatas siis tüdrukule otsa. "Sa vist ei julge jah?" küsis ta muiates. "Loomulikult, ta on ju inimene," mõtles ta ja muigas.
Tagasi üles Go down
Camilla White

Camilla White


Postituste arv : 54
Join date : 21/10/2013

Kasutajate leht
Hüüdnimed: Cam
Vanus: 16
Rass: Inimene

Niisama kaljul Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niisama kaljul   Niisama kaljul Icon_minitimeKolm Okt 23, 2013 11:42 am

"Sa, mis, sa hjüppasid just kaljult alla ja sa ütled, et sa oled korras? Sa jõudsid siia ilmselt paari sekundiga ja sa tahad veel hüpata?" vudistas Camilla nii kiiresti, et ta ei saanud isegi aru mis ta jahus.
Tagasi üles Go down
Lillith Collins
Admin
Lillith Collins


Postituste arv : 28
Join date : 20/10/2013

Kasutajate leht
Hüüdnimed: -
Vanus: 18
Rass: Libahunt

Niisama kaljul Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niisama kaljul   Niisama kaljul Icon_minitimeKolm Okt 23, 2013 12:13 pm

"See pole üldse jube, see on mõnus. Tunned nagu lendaksid," muigas Lillith. "Ja jah, ma hüppan siit uuesti alla, see on mõnus," kordas ta. Ta vaatas inimtüdrukule otsa. "Ma olen siit vähemalt viis korda alla hüpanud ja näed, ma olen elus ja kõik on ülimalt hästi," ütles neiu ja istus kivile, oma kleidi kõrvale.
Tagasi üles Go down
Camilla White

Camilla White


Postituste arv : 54
Join date : 21/10/2013

Kasutajate leht
Hüüdnimed: Cam
Vanus: 16
Rass: Inimene

Niisama kaljul Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niisama kaljul   Niisama kaljul Icon_minitimeKolm Okt 23, 2013 1:51 pm

Camilla oli segaduses, kuidas sai see tüdruk tegutseda nii mõtlematult? Ta võiks ju vabalt ennast surnuks kukkuda. "Kas sa siiski tahad ennast ära tappa?" küsis Camilla.
Tagasi üles Go down
Catherine Clark
Admin
Catherine Clark


Postituste arv : 68
Join date : 23/10/2013

Kasutajate leht
Hüüdnimed: Cat, Cathy
Vanus: 17/200
Rass: Vampiir

Niisama kaljul Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niisama kaljul   Niisama kaljul Icon_minitimeKolm Okt 23, 2013 1:54 pm

Lillith hakkas naerma. "Ei! Ma ju ütlesin sulle," muigas Lillith ja naeris. "See vesi seal on suht sügav ja seal pole kivisid eriti. Ma võin saltot ka teha õhus, tahad näha?" naeris neiu ja tõusis püsti, läks korra kalju äärele ja vaatas siis tüdruku poole.
Tagasi üles Go down
Camilla White

Camilla White


Postituste arv : 54
Join date : 21/10/2013

Kasutajate leht
Hüüdnimed: Cam
Vanus: 16
Rass: Inimene

Niisama kaljul Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niisama kaljul   Niisama kaljul Icon_minitimeKolm Okt 23, 2013 1:57 pm

"Issand jumal ära hüppa sealt rohkem alla." pomises Camilla rahutuks muutudes. Mida ta peaks tegema, kui see tüdruk ennast sealt surnuks nüüd hüppab? Telefon oli tal korterisse jäänud seega ei olnud tal ka millegagi helistada kellegile ja kui ta oleks alla jooksnud oleks vesi selle keha minema viinud. Huvitav kui paljud sealt ennast surnuks on hüpanud lüües pea vastu kalju nukki või kivi ära?
Tagasi üles Go down
Catherine Clark
Admin
Catherine Clark


Postituste arv : 68
Join date : 23/10/2013

Kasutajate leht
Hüüdnimed: Cat, Cathy
Vanus: 17/200
Rass: Vampiir

Niisama kaljul Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niisama kaljul   Niisama kaljul Icon_minitimeKolm Okt 23, 2013 2:19 pm

"Okei, rahune maha, ma ei hüppa enam," ütles Lillith ja muigas. "Tulen mõnikord siis tagasi, kui teda enam pole," mõtles ta ja naeratas tüdrukule. "Mis su nimi on muidu?" küsis Lillith, kuna tal ei meenu, et ta oleks öelnud talle oma nime. Lillith oli küll öelnud, aga ta vist ei kuulnud. "Nojah, pärast ütlen uuesti, kui küsib," mõtles Lillith ja istus taas kivile. Ta oleks tahtnud kleidi üle pea tõmmata, aga bikiinid olid veel märjad.
Tagasi üles Go down
Camilla White

Camilla White


Postituste arv : 54
Join date : 21/10/2013

Kasutajate leht
Hüüdnimed: Cam
Vanus: 16
Rass: Inimene

Niisama kaljul Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niisama kaljul   Niisama kaljul Icon_minitimeKolm Okt 23, 2013 2:25 pm

"See on hea." ütles Camilla rahunedes. "Ma olen Camilla.. ja sa olid vist Lillith?" küsis neiu.
Tagasi üles Go down
Lillith Collins
Admin
Lillith Collins


Postituste arv : 28
Join date : 20/10/2013

Kasutajate leht
Hüüdnimed: -
Vanus: 18
Rass: Libahunt

Niisama kaljul Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niisama kaljul   Niisama kaljul Icon_minitimeKolm Okt 23, 2013 7:21 pm

Lillith noogutas. "Vana sa oled?" küsis ta ja naeratas sõbralikult. Lillith lootis, et Cam 14 või 15 pole. Kuskil 16 või 17. 18 ta kindlasti ei saa olla.
Tagasi üles Go down
Camilla White

Camilla White


Postituste arv : 54
Join date : 21/10/2013

Kasutajate leht
Hüüdnimed: Cam
Vanus: 16
Rass: Inimene

Niisama kaljul Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niisama kaljul   Niisama kaljul Icon_minitimeKolm Okt 23, 2013 7:26 pm

"16." vastas Cam kaljust nüüd eemale jalutades. "Ja sina?" Küsis neiu siis Lillithilt.
Tagasi üles Go down
Annabel Brooks
Admin
Annabel Brooks


Postituste arv : 30
Join date : 21/10/2013

Kasutajate leht
Hüüdnimed: Beth
Vanus: 16
Rass: Inimene

Niisama kaljul Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niisama kaljul   Niisama kaljul Icon_minitimeKolm Okt 23, 2013 7:29 pm

Lillith naeratas. Oligi seda arvanud! "18," vastas ta tüdruku küsimusele. Ta tõmbas kleidi selga, kuna bikiinid olid juba peaaegu täiesti ära kuivanud. Siis vaatas ta telefonilt kella. Kohe-kohe oli saamas kell pool kuus ja päike paistis ikka nii säravalt, nagu oleks alles kaks.
Tagasi üles Go down
Camilla White

Camilla White


Postituste arv : 54
Join date : 21/10/2013

Kasutajate leht
Hüüdnimed: Cam
Vanus: 16
Rass: Inimene

Niisama kaljul Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niisama kaljul   Niisama kaljul Icon_minitimeNelj Okt 24, 2013 5:44 pm

Camilla noogutas ning vaatas taevas siravat päikest. Kas see loojuma ei peaks juba?
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Niisama kaljul Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niisama kaljul   Niisama kaljul Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Niisama kaljul
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Bonneville School :: Koolist kaugemal :: Kalju-
Hüppa: