Bonneville School
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kool, kus käivad inimesed, libahundid, vampiirid, deemonid ja nõiad.
 
PealehtLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(13) oli siin foorumil Nelj Juun 23, 2022 6:34 pm
Latest topics
» Niisama siin igavust peletamas
Catherine sünnipäev!! - Page 5 Icon_minitimeby Catherine Clark Kolm Okt 30, 2013 5:50 pm

» Rassid
Catherine sünnipäev!! - Page 5 Icon_minitimeby Rosalyn Santiago Esm Okt 28, 2013 9:34 pm

» Otsime need kummitused siis ülesse
Catherine sünnipäev!! - Page 5 Icon_minitimeby Rosalyn Santiago Püh Okt 27, 2013 11:26 pm

» Pohmakas ei ole tore asi..
Catherine sünnipäev!! - Page 5 Icon_minitimeby Catherine Clark Püh Okt 27, 2013 10:17 am

» Soovid teemat?
Catherine sünnipäev!! - Page 5 Icon_minitimeby Victoria Price Püh Okt 27, 2013 10:02 am

» Pärast võitlust..
Catherine sünnipäev!! - Page 5 Icon_minitimeby Catherine Clark Laup Okt 26, 2013 9:52 pm

» Jake Smith
Catherine sünnipäev!! - Page 5 Icon_minitimeby Jake Smith Laup Okt 26, 2013 7:40 pm

» Jake'i suhted
Catherine sünnipäev!! - Page 5 Icon_minitimeby Jake Smith Laup Okt 26, 2013 7:27 pm

» Pildiohvrid
Catherine sünnipäev!! - Page 5 Icon_minitimeby Jake Smith Laup Okt 26, 2013 7:25 pm

» Victoria suhted
Catherine sünnipäev!! - Page 5 Icon_minitimeby Victoria Price Reede Okt 25, 2013 2:25 pm

Top posters
Catherine Clark
Catherine sünnipäev!! - Page 5 I_vote_lcapCatherine sünnipäev!! - Page 5 I_voting_barCatherine sünnipäev!! - Page 5 I_vote_rcap 
Rosalyn Santiago
Catherine sünnipäev!! - Page 5 I_vote_lcapCatherine sünnipäev!! - Page 5 I_voting_barCatherine sünnipäev!! - Page 5 I_vote_rcap 
Camilla White
Catherine sünnipäev!! - Page 5 I_vote_lcapCatherine sünnipäev!! - Page 5 I_voting_barCatherine sünnipäev!! - Page 5 I_vote_rcap 
Alex Mitchell
Catherine sünnipäev!! - Page 5 I_vote_lcapCatherine sünnipäev!! - Page 5 I_voting_barCatherine sünnipäev!! - Page 5 I_vote_rcap 
Annabel Brooks
Catherine sünnipäev!! - Page 5 I_vote_lcapCatherine sünnipäev!! - Page 5 I_voting_barCatherine sünnipäev!! - Page 5 I_vote_rcap 
Lillith Collins
Catherine sünnipäev!! - Page 5 I_vote_lcapCatherine sünnipäev!! - Page 5 I_voting_barCatherine sünnipäev!! - Page 5 I_vote_rcap 
Eleanora Rose Faye
Catherine sünnipäev!! - Page 5 I_vote_lcapCatherine sünnipäev!! - Page 5 I_voting_barCatherine sünnipäev!! - Page 5 I_vote_rcap 
Isabel Brooks
Catherine sünnipäev!! - Page 5 I_vote_lcapCatherine sünnipäev!! - Page 5 I_voting_barCatherine sünnipäev!! - Page 5 I_vote_rcap 
Nick Parker
Catherine sünnipäev!! - Page 5 I_vote_lcapCatherine sünnipäev!! - Page 5 I_voting_barCatherine sünnipäev!! - Page 5 I_vote_rcap 
Melody Claire Deffit
Catherine sünnipäev!! - Page 5 I_vote_lcapCatherine sünnipäev!! - Page 5 I_voting_barCatherine sünnipäev!! - Page 5 I_vote_rcap 

 

 Catherine sünnipäev!!

Go down 
+8
Nadia Gretchen Salvatore
Eleanora Rose Faye
Lillith Collins
Annabel Brooks
Camilla White
Josh Jonas Begley
Rosalyn Santiago
Catherine Clark
12 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutorTeade
Camilla White

Camilla White


Postituste arv : 54
Join date : 21/10/2013

Kasutajate leht
Hüüdnimed: Cam
Vanus: 16
Rass: Inimene

Catherine sünnipäev!! - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Catherine sünnipäev!!   Catherine sünnipäev!! - Page 5 Icon_minitimeNelj Okt 24, 2013 8:32 pm

"Ma loodan, et sul on plaan, sest ma ei taha surra vampiiri sünnipäeval tema toiduna." pomises Camilla Rosale, sest tüdrukul oli tõsine hirm surra sünnipäeval.
Tagasi üles Go down
Nadia Gretchen Salvatore

Nadia Gretchen Salvatore


Postituste arv : 14
Join date : 20/10/2013
Age : 28

Catherine sünnipäev!! - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Catherine sünnipäev!!   Catherine sünnipäev!! - Page 5 Icon_minitimeNelj Okt 24, 2013 8:41 pm

Nadia poleks ette aimanudki sellist olukorda ning nüüd ta siis istus seal vagusi. Muidugi ta ei kartnud Catherinet, aga ta ei osanud midagi tema vastu ette ka võtta. See võiks asja hullemaks teha.
''Mida sa tahad meist?'' küsis Nadia sarkastiliselt ning veidi ettevaatlikult. Kindlasti mitte selleks, et neid pantvangis hoida ja oodata lunarahanõuet. C'mon ta on vampiir ju.
Tagasi üles Go down
Catherine Clark
Admin
Catherine Clark


Postituste arv : 68
Join date : 23/10/2013

Kasutajate leht
Hüüdnimed: Cat, Cathy
Vanus: 17/200
Rass: Vampiir

Catherine sünnipäev!! - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Catherine sünnipäev!!   Catherine sünnipäev!! - Page 5 Icon_minitimeNelj Okt 24, 2013 8:44 pm

Catherine muigas Camilla jutu peale. "Ole mureta, praegu mul pole kõht tühi. Aga kunagi hiljem võibolla isegi.." ja jättis poole pealt jutu pooleli. "Mida ma teist tahan? Aga mis see sulle nii tähtis on, vampiirineiu?" Jah, Cat võib olla vahel täielik bitch.
Tagasi üles Go down
Alex Mitchell

Alex Mitchell


Postituste arv : 35
Join date : 23/10/2013

Catherine sünnipäev!! - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Catherine sünnipäev!!   Catherine sünnipäev!! - Page 5 Icon_minitimeNelj Okt 24, 2013 8:46 pm

"Ära muretse mul on plaan," lausus ta Cami'le kuigi ta mõtetest luges vastupidist välja. Ta kuulas huviga mida teised räägivad. "Ma ei imestaks kui siin oleks ka mõni libahunt või siis deemon," pidi ta siis ära mainima muigega. Teda ei huvitanud see, et Cat võib ka bicth olla. Temagi võib olla kui tahab vaid.
Tagasi üles Go down
Nadia Gretchen Salvatore

Nadia Gretchen Salvatore


Postituste arv : 14
Join date : 20/10/2013
Age : 28

Catherine sünnipäev!! - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Catherine sünnipäev!!   Catherine sünnipäev!! - Page 5 Icon_minitimeNelj Okt 24, 2013 8:47 pm

''Sa ei tea, millega sul tegemist on, väike vereimeja. Jah, ma tunnistan, et olen ka vampiir, aga vähemalt ma ei tapa inimesi. Ning pealegi, pole sa must grammigi targem ega nutikam,'' lausus Nadia need sõnad ja kiskus taskust välja pisikese pudeli raudürdiga ning viskas selle Catherinele näkku. Tüdruk nägi teda maas väänlemas ning jooksis vampiirikiirendusega sellest kohast minema.
Tagasi üles Go down
Catherine Clark
Admin
Catherine Clark


Postituste arv : 68
Join date : 23/10/2013

Kasutajate leht
Hüüdnimed: Cat, Cathy
Vanus: 17/200
Rass: Vampiir

Catherine sünnipäev!! - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Catherine sünnipäev!!   Catherine sünnipäev!! - Page 5 Icon_minitimeNelj Okt 24, 2013 8:51 pm

"Kui keegi siit veel lahkub, sureb. Kui mitte täna, siis kunagi hiljem," ütles Catherine nõrgal häälel. Ta vihkas raudürti!
Tagasi üles Go down
Camilla White

Camilla White


Postituste arv : 54
Join date : 21/10/2013

Kasutajate leht
Hüüdnimed: Cam
Vanus: 16
Rass: Inimene

Catherine sünnipäev!! - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Catherine sünnipäev!!   Catherine sünnipäev!! - Page 5 Icon_minitimeNelj Okt 24, 2013 8:53 pm

"Ossa kurat." pomises Camilla vaadates toas ringi ning otsides väljapääsu.
Tagasi üles Go down
Catherine Clark
Admin
Catherine Clark


Postituste arv : 68
Join date : 23/10/2013

Kasutajate leht
Hüüdnimed: Cat, Cathy
Vanus: 17/200
Rass: Vampiir

Catherine sünnipäev!! - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Catherine sünnipäev!!   Catherine sünnipäev!! - Page 5 Icon_minitimeNelj Okt 24, 2013 9:00 pm

OT: Ukse võid ju lahti keerata lukust Very Happy

Annabel vaatas maas Cathyt. Tal hakkas isegi natuke kahju, kuid teadis, et oli selle ise välja teeninud. "Jääme siia või lähme minema?" küsis ta kiiresti Alexilt.
Tagasi üles Go down
Rosalyn Santiago

Rosalyn Santiago


Postituste arv : 59
Join date : 20/10/2013

Catherine sünnipäev!! - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Catherine sünnipäev!!   Catherine sünnipäev!! - Page 5 Icon_minitimeNelj Okt 24, 2013 9:02 pm

Rosalyn istus endiselt omal kohal ja vaatas kuidas Camilla välapääsu otsis ja samas märkas ka, et Alex oli tegutsema hakkanud.

"Pigem kaome siit," lausus Alex ning kõndis siis ukseni ja keeras selle luku lahti ning avas siis selle. "Sina seal tule ka," lausus ta siis tüdrukule, kes otsis väljapääsu ehk Camilla. "Kõik, kes soovivad tulgu," lisas ta siis veel juurde.
Tagasi üles Go down
Camilla White

Camilla White


Postituste arv : 54
Join date : 21/10/2013

Kasutajate leht
Hüüdnimed: Cam
Vanus: 16
Rass: Inimene

Catherine sünnipäev!! - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Catherine sünnipäev!!   Catherine sünnipäev!! - Page 5 Icon_minitimeNelj Okt 24, 2013 9:04 pm

Camilla ajas ennast püsti ning lahkus kiire sammuga korterist. See oli ilmselt kõige jubedam pidu, kus ta olnud oli. Huvitav, kas Rosalyn kavatseb sinna jääda?
Tagasi üles Go down
Catherine Clark
Admin
Catherine Clark


Postituste arv : 68
Join date : 23/10/2013

Kasutajate leht
Hüüdnimed: Cat, Cathy
Vanus: 17/200
Rass: Vampiir

Catherine sünnipäev!! - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Catherine sünnipäev!!   Catherine sünnipäev!! - Page 5 Icon_minitimeNelj Okt 24, 2013 9:05 pm

Annabel noogutas ja tõmbas Isabeli endaga kaasa. Nad jooksid uksest välja ja kui olid koridoris, tundis Annabel end paremini. Aga Annabel märkas, et Isabel oli purjus. "Nüüd sa lähed ja magad end kaineks," ütles ta õele. Isabel noogutas. "Kuule, me lähme enda tuppa. Näeme siis kunagi veel," naeratas ta Alexile. Siis kõndisid nad oma korteri poole.

Eleanora oli toimuvat kõike jälginud üksinda nurgas istudes. See oli küll põnev vaatepilt, mis seal kõik toimus. Nora jalutas lihtsalt suhteliselt tuimalt uksest välja ja läks oma korteri poole.
Tagasi üles Go down
Rosalyn Santiago

Rosalyn Santiago


Postituste arv : 59
Join date : 20/10/2013

Catherine sünnipäev!! - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Catherine sünnipäev!!   Catherine sünnipäev!! - Page 5 Icon_minitimeNelj Okt 24, 2013 9:09 pm

"Olgu näeb veel kunagi," lausus Alex tüdrukule ning kõndis ka siis oma korteri poole, mis ei olnduki siit väga kaugel.

Rosalyn tõusis püsti ning ohkas. Tüdruk mõtles mida teha ja vaatas Cathy poole. "Tead, et su sünnipäev oli maailma kõige igavam ja jubedam pidu, kus ma olen käinud aga jh ega sa ise ka parem ei ole. Ilusat päeva sulle kallis vampiirikene," lausus siis Rosa suhteliselt ülbel toonil ning seisis nüüd seal ja vaatas neid, kes siin veel olid. "Lahkuge või te kahetsete seda," lausus ta neile kõigile. "Sina kallis Joshikene jääd siia," lausus ta muigega.
Tagasi üles Go down
Camilla White

Camilla White


Postituste arv : 54
Join date : 21/10/2013

Kasutajate leht
Hüüdnimed: Cam
Vanus: 16
Rass: Inimene

Catherine sünnipäev!! - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Catherine sünnipäev!!   Catherine sünnipäev!! - Page 5 Icon_minitimeNelj Okt 24, 2013 9:10 pm

Camilla jalutas ukse tagant minema enda korterisse.
Tagasi üles Go down
Catherine Clark
Admin
Catherine Clark


Postituste arv : 68
Join date : 23/10/2013

Kasutajate leht
Hüüdnimed: Cat, Cathy
Vanus: 17/200
Rass: Vampiir

Catherine sünnipäev!! - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Catherine sünnipäev!!   Catherine sünnipäev!! - Page 5 Icon_minitimeNelj Okt 24, 2013 9:14 pm

Catherine urises Rosa poole, kuid see tuli välja nagu sisin.

Lillith hakkas samuti astuma.
Tagasi üles Go down
Rosalyn Santiago

Rosalyn Santiago


Postituste arv : 59
Join date : 20/10/2013

Catherine sünnipäev!! - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Catherine sünnipäev!!   Catherine sünnipäev!! - Page 5 Icon_minitimeNelj Okt 24, 2013 9:19 pm

"Mis sa sisesed siin mu armas vampiirikene, uriseda üritad jah?" küsis ta siis ülbel toonil endiselt ja vaatas tagasi Cat'i poole. Siis aga viis pilgu Josh'ile ja ta oleks ka heameelega talle midagi teinud. Tüdruk ohkas ning siis muigas. Ta oli vahepeal oma mõtted siin ära blokeerinud, ükski vampiir ei suuda tema mõtteid enam lugeda.
Tagasi üles Go down
Catherine Clark
Admin
Catherine Clark


Postituste arv : 68
Join date : 23/10/2013

Kasutajate leht
Hüüdnimed: Cat, Cathy
Vanus: 17/200
Rass: Vampiir

Catherine sünnipäev!! - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Catherine sünnipäev!!   Catherine sünnipäev!! - Page 5 Icon_minitimeNelj Okt 24, 2013 9:35 pm

Cathy urises uuesti. "Ma tapan su kunagi, ausalt. Siis kahetsed, mida tegid," lausus Catherine nõrgal häälel.
Tagasi üles Go down
Rosalyn Santiago

Rosalyn Santiago


Postituste arv : 59
Join date : 20/10/2013

Catherine sünnipäev!! - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Catherine sünnipäev!!   Catherine sünnipäev!! - Page 5 Icon_minitimeNelj Okt 24, 2013 10:05 pm

"Mis ma siis tegin?" küsis ta süütul häälel nagu ta ei teaks millele tüdruk vihjab. "Ja kuidas sa kavatsed mulle kätte maksta, kallis Cathykene?" küsis ta siis muigega. Ta oleks hea meelega teinud veel midagi Cathyle aga ta hoidis end tagasi.
Tagasi üles Go down
Catherine Clark
Admin
Catherine Clark


Postituste arv : 68
Join date : 23/10/2013

Kasutajate leht
Hüüdnimed: Cat, Cathy
Vanus: 17/200
Rass: Vampiir

Catherine sünnipäev!! - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Catherine sünnipäev!!   Catherine sünnipäev!! - Page 5 Icon_minitimeReede Okt 25, 2013 8:41 am

"Seda ma veel mõtlen, aga ma teen kindlasti midagi, usu mind!" urises Catherine veidike valjemini. Ta vaatas Rosat ja püüdis püsti tõusta, kuid ta ei suutnud. Cathy vaatas toas ringi. Peaaegu kõik olid läinud. "Kao minema! Või ootad, mil ma toibun? Siis pead, ma kardan, kaua ootama," ütles ta.
Tagasi üles Go down
Rosalyn Santiago

Rosalyn Santiago


Postituste arv : 59
Join date : 20/10/2013

Catherine sünnipäev!! - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Catherine sünnipäev!!   Catherine sünnipäev!! - Page 5 Icon_minitimeReede Okt 25, 2013 9:42 am

Rosalyn naeratas vaikselt selle kõige poole. "Ei ma ei oota seda. Ma ootan, et need kõik peale sinu ja Josh on läinud siit," lausus Rosa sellepeale muigega.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Catherine sünnipäev!! - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Catherine sünnipäev!!   Catherine sünnipäev!! - Page 5 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Catherine sünnipäev!!
Tagasi üles 
Lehekülg 5, lehekülgi kokku 5Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Catherine Clark
» Catherine suhted
» Catherine facebook

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Bonneville School :: Kool :: Korterid :: Korter nr. 33-
Hüppa: